تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت

عیب یابی و تعمیرات تخصصی تبلت 

استفاده از دستگاه های الکترونیکی و رایانه ای امروز به یک امر بسیار بدیهی تبدیل شده ات و افراد در هر سنی در تلاش هستند تا بتوانند در راستای کار و علاقه مندی خود از این دستگاه ها استفاده کنند. همچنین لوازم ارتباطی و شبکه های ارتباطی یاعث شده است که بتوانیم به تمامی  منابع  اطلاعاتی جهان پی ببریم و از خیلی اخابر  با خبر باشیم. دستگاه ها رفته رفته کوچکتر شده و همزمان بر قابلیت ها و قدرتهای سخت افزاری ئ نرم افزاری آن ها نیز افزوده شد.

یکی از این دستگاه های محبوب که مورد استفاده همگان بوده است تبلت ها هستند که می توانیم با استفاده از تبلت خیلی از کارهای خود را انجام دهییم و همان  طور که گفته شد این کارها هم می تواند در راستای شغلی باشد و هم علاقه مندی ها. به عبارتی خیلی ها با نصب نرم افزارهایی چون حسابداری  و ثبت اطلاعات برخی از کارهای مربوط به شغل خود را انجام می دهند و برخیدیگر علاقه ی زیادی به بازی های هیجان انگیز دارند و بازی های گوناگون را نصب و با ان سرگرم  می شوند.

تبلت ها از دسته ی دستگاه هایی هستند که می توان گفت که تمام ۲۴ ساهت را کار میکنند و هرچه قدر به جذابیت های ان ها افزوده می شود دل کندن از این دستگاه محبوب برای فرد سخت تر می شود.برای همین منظور تا وقتی بتوانند با تبلت سرگرم هستند. خب به همین دلیل تبلت ها هم از ان جایی که یک سیستم رایانه ای و الکترونیکی هستند دچار اشکالاتی میشوند هرچند که دستگاه های امروزی به دلیل کیفیت بالای سخت افزاری  نرم افزاری  کمتر دچار اشکال می  شوند ولی خب بازهم مرکز تعمیرات شاهد مراجعات زیادی  از طرف مردم برای عیب یابی و تعمیرات تبلت هایشان است. مشکلات بسیار برای تبلت ها به وجود می اید که در زیر به شایع ترین آن ها اشاره می کنیم.

  1. داغ شدن دستگاه به صورت غیر عادی
  2. خاموشی ناگهانی تبلت
  3. عدم نگه داشتن شارژ و یا شارژ نشدن دستگاه
  4. هنگ کردن و کندی بیش از حد
  5. نصب نشدن نرم افزارهای که قبلا نصب می شدند
  6. ویروسی شدن دستگاه
  7. سفید شدن صفحه 
  8. کار نکردن تاچ

این مشکلات همان طور که گفته شد از جمله شایع ترین خرابی هایی است که برای  تبلت ها پیش می آید و وظیفه ی مرکز تعمیراتی این است که بتواند در مدت زمان کوتاهی و با کیفیت بالا کار عیب یابی و تعمیرات تبلت را انجام دهد. باید بدانید که عیب یابی تبلت کار شاده ای نیست که بتواند در لحظه انجام داد و اگر هم برطرف گردد فقط مقطعی می باشد که نباید اینگونه باشد زیرا همه دوست دارند وقتی تبلتشان خراب می شود مانند روز اول شده و تعمیرات با دقت روی آن صورت گیرد.

مرکز تعمیرات تبلت که خود یکی از مراکز تعمیراتی در زمینه دستگاه های الکترونیکی و کامپیوتری می باشد سابقه ای طولانی در امر عیب یابی و تعمیرات تبلت دارد که می توانید در صورت خرابی دستگاه خود ان را به این مرکز انتقال دهید تا کار عیب یابی و تعمیرات صورت گیرد. لازم به  ذکر است که تعمیرات در این مرکز توسط تکنسین های باتجربه صورت می گیرد و همچنین از ابزارهای کامل و پیشرفته ای در جهت عیب یابی دقیق استفاده می شود تا دستگاه پس از تعمیرات به درستی و مانند روز اول کار کند. در جهت رضایت مندی شما عزیزان وقتی که تبلت و یا هر دستگاهی در این مرکز تعمیر  گردید برای اطمینان از صحت کار کرد دستگاه حداقل به مدت ۲۴ ساعت در حالت تست قرار می گیرد تا در صورت وجود مشکلات احتمالی بتوان تشخیص داده و آن را برطرف کرد و همچنین اگر مشکلاتی دیگر به غیر از اشکال اصلی به وجود آمده باشد در همین جا مشخص شود.

تلفن تماس با واحد تعمیرات : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس »لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-کارگرشمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹