تعمیرات موبایل

تعمیرات گوشی های موبایل

شبکه های ارتباطی که امروزه وجود دارد باعث شده است که بتوانیم از همه جای دنیا با خبر بوده باشیم و این باعث  افزایش آگاهی عمومی ما شده است. همچنین دانش ما و اطلاعات ما را در زمینه های گوناگون نیز بالا می برد. همزمان با شبکه های ارتباطی وسایل ارتباطی و به عبارتی ابزارهای مورد نیاز برای استفاده از این شبکه ها توسعه پیدا کردند که این خود باعث به وجود امدن دستگاه های مختلفی شده و این دستگاه ها به مرور پیشرفت کردند.

یک نمونه از دستگاه های ارتباط مردمی همین تلفن های همراه می باشد که همه ما با  انوع آن ها آشنا هستیم. در گذشته شبکه ها ساده تر بوده و این سادگی باعث شده بود که موبایل ها هم دستگاه های ساده ای باشند زیرا مانند زمان حال میلیاردها اطلاعات و سیستم تبادل اطلاعاتی بین مردم راج نداشت و تبادل داده ها فقط در بین مراکر آموزشی و تحقیقاتی بود.موبایل های آن زمان نیز می توانستند فقط تماس های صوتی برقرار کرده و همچنینپیام های متنی ارسال و دریافت کنند و در بهترین حالت نیز بتوانند برخی شکلک هایی همراه با پیام های متنی را ارسال نمایند.

ولی در زمان حال موبایل ها خود هرکدام رایانه ای قدرتمند و ابزارهای شبکه ای بی نظیر را در اختیارمی گذارند و شما می توانید با استفاده از این ابزارها مانند یک متخصص شبکه هرکاری را انجام دهید و با بقیهی افراد با بالاترین سرعت و کیفیت های تصویری دیجیتال به تبادل اطلاعات بپردازید. با استفاده از موبایل هایی که امروزه در دست دارید می توانید با سرعت در اینترنت به گشت و گذار بپردازید – تبادل اطلاعات کنید – تماس های تصویری برقرار نمایید و هزاران امکان دیگر که به خلاقیت شما بستگی دارد.

و اما مشکلات و خرابی هایی که برای موبایل پیش می آید

در ابدا بهتر است بدانید که دو چیز واقعا آسیب بسیار بدی به گوشی های موبایل و تبلت ها وارد می کند که یکی رطوبت و دیگری ضربه است به غیر از این دو مورد بیشتر مشکلات به خودی خود به وجود نمی آیند و یا به راحتی قابل برطرف کردن هستند ، البته برخی مشکلات فنی هم هست که برای خود دستگاه پیش می آید  بودن  این که ضربه ای به آن وارد شود و می تواند به عنوان مثال به پرش آنتن اشاره  کرد و یا کندی و هنگ کردن که زیاد اتفاق می افتند که گوشی در معرض آسیب ضربه و رطوبت نبوده ولی این مشکلات برای دستگاه پیش آمده است.

مشکلاتی که این مرکز  تعمیراتی شاهد آن  بوده است اگر بخواهیم بازگو کنیم باید به شارز نشدن و خالی شدن زودهنگام باطری – کار نکردن تاچ – قطع شدن صدای دم گوشی – عدم ارسال شدن صدا زمان صحبت – خاموش شدن گوشی در زمان برقراری تماس – از کار افتاد صفحه نمایش و دیگر مشکلات که برای گوشی های موبایل به وجود می آید.

عیب یابی و تعمیرات گوشی های موبایل نیزز خود یک تخصصی کامل نیاز دارد و تعمیرکار باید با تمام معماری و ساختار گوشی موبایل و معماری ان  آشنا بوده باشد که این مرکز تعمیراتی با داشتن تکنسین های مجرب و حرفه ای در ز مینه عیب یابی و تعمیرات گوشی های موبایل در خدمت شما می باششد. هر نوع مشکلی که برای گوشی موبایل  شما پیش بیاید تکنسین های این مرکز میت وانند ان را برطرف کرده ، تست کنند و تحویل دهند. نوع برند گوشی موبایل و مدل ان فرقی ندارد و همه برندها و مدل ها در این مرکز تعمیر می شوند.

جهت اطلالعات بیشتر تماس بگیرید : ۰۲۱۶۶۹۳۵۹۲۱

آدرس مراجعه » لازم به ذکر است که کلیه تعمیرات در این مرکز برای همکاران گرامی با قیمت همکاری انجام خواهد پذیرفت و همچنین عزیزان از شهرستانها میتوانند کالای تعمیری خود را با پست سفارشی و یا تیپاکس جهت تعمیرات به این مرکز ارسال نمایند تا در اسرع وقت بتوانیم خدمتگزار مناسبی برای ایشان باشیم.
آدرس:تهران –میدان انقلاب-کارگرشمالی-خ نصرت-نرسیده به جمالزاده-پلاک۹۸-واحد۳
تلفن تماس:۰۲۱۶۶۹۲۲۳۷۹